Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-25 13:26:39

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Khar’shan

Ojczyzna batarian, Khar’shan, to planeta spowita nie tyle mgiełką tajemnicy, ile siecią oczywistych kłamstw. Batariańska propaganda utrzymuje, że na planecie życie 15 miliardów istot, a jej gospodarka dorównuje ekonomii asari. Wprawdzie legalny handel niewolnikami zwiększa nieco dochody batarian, jednak sankcje Cytadeli sprawiły, że ich imperium jest papierowym tygrysem, który walczy z rywalami za pomocą działań terrorystycznych, a nie wojen, które toczył w czasach świetności.


Żniwiarze położą najprawdopodobniej kres istnieniu tego imperium. Od chwili, kiedy zniszczyli boje komunikacyjne, z Khar’shanu nie docierają praktycznie żadne informacje, batariańscy uchodźcy twierdzą jednak, że opór wytworzył więź pomiędzy batarianami niskiego stanu. Gdyby z pożogi wojennej zdołał wyłonić się nowy rząd, ta więź mogłaby stanowić podstawę nowego batariańskiego społeczeństwa.


latest?cb=20120917152906&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alarmowo112reaktywacja - vzta - militaria - oldgenhacks - aplpl