Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-29 14:58:23

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Ezka

Zdaniem propagandy batarian ich populacja jest liczniejsza niż wszystkich ras Rady, ich armie są najpotężniejsze a batariańskie niezdatne do zamieszkania planety-szklarnie są najbardziej niezdatne do zamieszkania i najbardziej szklarniowe. Dwa ostatnie z tych zapewnień doskonale ilustruje Ezka, planeta poruszająca się po orbicie bliskiej rozpalonej żółtej gwiazdy Untrel. Składająca się w przeważającej mierze z azotu atmosfera Ezki mogła niegdyś zawierać tlen ale nawet jeśli to już dawno uległ on spaleniu. Planetą nie interesują się nawet robogórnicy - choć część nowoczesnego sprzętu wytrzymałaby panujący tu upał sprzęt utykałby w zupie stopionych lekkich metali jaką jest jej powierzchnia.                                                 
         

Jak się wydaje w pobliżu Ezki nie ma wielu Żniwiarzy. Skany ujawniają na jej orbicie obecność różnych śmieci -najpewniej zniszczonych sond obserwacyjnych Hegemonii.


latest?cb=20130218070707&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klantencza - sp1klasa2 - fabresso - klanbialystok - smocza-kompania