Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-29 15:40:16

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Ilem

Hem to malutka, skalisto-lodowa planetka pozbawiona teraz większości swojego lodu w związku z wielkim projektem dyktatora Hegemonii znanego jako Grebosht Szalony. Jego celem było zrzucenie potężnych okruchów ilemskiego lodu na powierzchnię niezdatnych do zamieszkania planet pustynnych tak, żeby stworzyć odnawialne jeziora i morza. Mądrzejsze umysły sugerowały, że większe jest prawdopodobieństwo zmienienia kursu komety, ale Grebosht zabijał każdego, kto mu się sprzeciwił. Biorąc pod uwagę jego luźne związki ze zdrowym rozsądkiem kariera Greboshta była zaskakująco długa - głównie ze względu na fakt, że jego projekty dawały zatrudnienie wielu batarianom.                                                       


Dziś llem jest planetą porzuconą. Na jej orbicie wciąż krążą sondy szpiegowskie Hegemonii ale bardzo wątpliwe żeby ktokolwiek na Khar'shanie zwracał uwagę na przesyłane przez nie informacje.


latest?cb=20130216113443&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bogaty - clashroyaleclankoksypl - rgopelk - elodzl - psd