Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-29 15:38:58

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Verush

Verush to wodorowo-helowy gazowy olbrzym nazwany na cześć batariańskiego monarchy władającego imperium obejmującym kilka kontynentów. Jego wielką pasją było spółkowanie - aż 0,6 procenta współczesnych batarian twierdzi, że potrafi wyprowadzić swoją linię rodową właśnie od niego.                                                                                   


Księżyce planety nazwano na cześc jego licznych oficjalnych żon; na największym z nich, Birze, batarianie znaleźli proteańskie ruiny, które ułatwiły im opracowanie zasad podróży nadświetlnych. Batarianie są dumni z faktu, że ruiny zostały uszkodzone przez trzęsienia ziemi w związku z czym dysponowali mniejszym zasobem informacji od innych międzygwiezdnych cywilizacji.


Żniwiarze zniszczyli wszystkie wyraźnie wojskowe placówki na orbicie Verusha. Słynna w całej galaktyce skrytość batarian mogła jednak sprawić, że na księżycach planety przetrwały jakieś ukryte, podziemne instalacje.


latest?cb=20130216112618&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
clashroyaleclankoksypl - rgopelk - albatroski - psd - aphraworlds