Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-28 15:32:09

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Impera

Mała Impera to cieplarniana planeta helowo-argonowa (drugi z tych gazów jest pochodną rozpadu materiałów radioaktywnych), na której niegdyś znakomicie funkcjonował przemysł robowydobywczy. Jednak podobnie jak w całym układzie gwiezdnym także tutaj pozostały już tylko złoża, których eksploatacja jest nieopłacalna.


Planetę nazwano na cześć Atrin Impery, "turiańskiego Machiavellego", której ambitna filozofia polityczna doprowadziła ją do trwającej ponad dekadę regencji w kontrolującym wiele kontynentów Cesarstwie Nialin. Regentka zasłynęła powiązaniem poziomów obywatelskich z merytokracją zamiast z systemem kastowym co znacząco wzmocniło jej władztwo. Przez kolejne stulecia praktyka ta była na zmianę stosowana i zarzucana póki na stałe nie przywróciły jej wczesne turiańskie państwa narodowe.


Atakujący Żniwiarze w dużej mierze pominęli Imperę wysyłając tylko niewielki oddział mający za zadanie zniszczyć instalacje naukowe wokół planety.


13557130545377193472.jpg


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
phonearena - weminivs - alkogracze - fsfsfs - noxon