Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-28 15:30:51

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Caelax

Podobnie jak pobliski Aventen również Caelax nazwano na cześć dawnej sławy - filozof i pisarki. O ile jednak Aventen tworzył dla przyszłych dowódców wojskowych to Caelax koncentrowała się na tych, którzy zapewniają żołnierzom jedzenie, ubrania, uzbrojenie i opiekę medyczną. Jej potężne tomiszcze pod tytułem "Służba" zawiera długie rozdziały opisujące prawa stanowiące podstawę turiańskiego konceptu poziomów obywatelstwa. Temperatura na Caelax jest niższa niż na Aventenie a miejscowe złoża minerałów wyeksploatowano wcześniej.


Co dziwne, turiańskie placówki obronne na Caelax nie zostały całkowicie zniszczone. Być może pozostałości rozproszonej floty turian przegrupowały się pod osłoną tej planety po czym wyeliminowały polujące na satelity niszczyciele Żniwiarzy zanim te zdołały dokończyć swą misję. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że niszczyciele znalazły sposób na bezprzewodowe zhakowanie instalacji obronnych i pozostałe na planecie sondy słuchają teraz ich rozkazów.


97894571519610105301.jpg


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
morzeglupcow - organizacjacrips - project-city - nplsb - twojeseriale