Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-26 13:49:26

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Mantun

Gwiazda układu to błękitny olbrzym typu widmowego B. Jej układ miał niegdyś największe znaczenie strategiczne na całym terytorium krogan. Temperatury są tu zbyt wysokie, aby można było zamieszkać na którejkolwiek z planet. Układ jest ważny ze względu na samą gwiazdę, która emituje tysiące razy więcej energii niż gwiazda ciągu głównego, jak np. Słońce.


Dzięki pomocy salarian, kroganie skonstruowali łańcuch kolektorów słonecznych orbitujących wokół gwiazdy. System kolektorów przesyłał energię do przyspieszaczy cząsteczek zainstalowanych na Mantunie, które produkowały paliwo antyprotonowe stosowane w statkach bojowych. Podczas Rebelii Krogańskich agenci Widma zainfekowali komputery kolektorów słonecznych wirusem - co piąta stacja kolektorowa nagle uruchomiła silniki hamujące. Spowodowało to na orbicie"karambol", w wyniku którego wszystkie stacje uległy zniszczeniu. Ich szczątki stanowią dziś dość stabilny pierścień orbitujący wokół gwiazdy.


Krogan nie było stać na odbudowanie kolektorów słonecznych co przesądziło o tym, że do końca wojny byli pozbawieni głównego źródła paliwa dla swojej floty. Akceleratory cząsteczek do dziś znajdują się na Mantunie ale nie były używane przez tysiące lat.


latest?cb=20130125085000&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
maxcs - mooncraft - playeasygame - testoweeee - bugiminecraft