Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-26 13:43:15

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Rothla

Rothla była niegdyś sporym lodowym karłem. W końcowych latach Rebelii Krogańskich została ona jednak roztrzaskana na kawałki, prawdopodobnie w wyniku prób z nieznanym typem uzbrojenia. W rezultacie Rothla zamieniła się w zawieszone w przestrzeni pole tysięcy minisatelitów, które orbitują wokół siebie nawzajem, stale zderzając się i zmieniając kierunek lotu.


Metoda użyta do zniszczenia Rothli do dziś pozostaje nieznana. Krogański klan, który przeprowadził eksperyment, najwyraźniej w całości zginął w jego wyniku. Załogi statków, którym udało się dotrzeć do stożka świetlnego wydarzenia, zaobserwowały, że na chwilę przed rozpadem Rothli wystąpiło w jej okolicy zjawisko soczewkowania grawitacyjnego. Nie ma innych poszlak w tej sprawie.


Według popularnego extranetowego przekazu, stworzonego przez pisarza asari Delsae Orthysa, turianie ukrywają istnienie "superbiotycznej" odmiany krogan, która ponoć była wyhodowana na Rothli na drodze modyfikacji genetycznych. MDR egzekwuje zachowanie kwarantanny Pola Rothli, powołując się na doniesienia o badaczach-amatorach, których w polu wirujących odłamków spotkał smutny koniec.


latest?cb=20130126091300&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pctowo - chiny - kawalerskiszuma - motorola - rogowata