Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-26 14:32:00

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Saradril

Siostrzana planeta Sur'Keshu utrzymuje się w słabym stanie szklarniowym, zatrzymując dość dwutlenku i tlenku węgla, żeby utworzyć atmosferę gęstszą niż w przypadku planety-ogrodu, ale i rzadszą niż przy prawdziwym świecie szklarniowym w rodzaju Wenus. W początkach swojej ekspansji kosmicznej salarianie uznali eksploatację tutejszych złóż mineralnych za wyzwanie inżynieryjne. Kiedy nawiązali kontakt z asari, placówki robowydobywcze opracowane dla planet w rodzaju Sarandrilu szybko stały się galaktycznym standardem.


Nazwa planety to hołd złożony klanowi Saradrilów, a szczególnie dalatrasie imieniem Saradril II Sorason Mai Netya Par Tore Nura, która opłaciła pierwszą misję załogową na ten świat. W dawnych czasach planeta nosiła imiona różnych bóstw oraz astronoma, który udowodnił, że nie jest gwiazdą. Ostatecznie zatryumfowały polityczne machinacje Nury i planeta jest dzisiaj opatrzona mianem jej klanu na wszystkich standardowych salariańskich mapach gwiezdnych.


53078069631168487883.jpg


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
magicworld - grovestreetfamilly - dark-blue - pcetowiczowie - variusrpg