Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-23 15:04:04

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Tevura

Tevura to wodorowo-metanowy lodowy olbrzym z jądrem, na które składają się zamrożony amoniak i śladowe ilości węglowodorów.   
                               

Planetę nazwano na cześć prastarej bogini asari, której sfera wpływów - miłość, seks, podróże i prawo - początkowo zupełnie zbiła z tropu ludzkich ksenoantropologów. Instynkty rozrodcze asari charakteryzuje daleko posunięta egzogamia; przed napotkaniem innych ras oznaczało to poszukiwanie partnerek poza własnymi grupami rodowymi. Te podróże wymagały zestawu przepisów regulujących zachowania wobec gości, zbiegów i zawiązywania sojuszy - za każdym razem nadzorowanych przez boginię Tevurę.


Żniwiarze jak na razie ignorowali Tevurę ze względu na niską wartość strategiczną jej stacji badawczych i instalacji wydobywczych. Najprawdopodobniej kiedyś zostanie tu jednak wysłany niszczyciel w celu przeprowadzenia eksterminacji wszystkich cywilów.


latest?cb=20130211154407&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fabresso - psmta - sp1klasa2 - smocza-kompania - aventoy