Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-23 14:57:42

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Piares

Na tej martwej siostrzanej planecie Thessii nie ma wody ani tlenu, zamiast tego pokrywają ją pustynię, a na "powietrze" składa się mieszanka dwutlenku węgla i etanu. Znośne temperatury i grawitacja Piares sprawiły, że w początkach ekspansji kosmicznej asari intensywnie eksploatowano tutejsze zasoby mineralne, dziś już w dużej mierze wyczerpane.
       

Piares nazwano na cześć prastarej bogini śmierci asari, w której nie widziano istoty złej, lecz przewodnika duchów podczas ich ostatniej podróży. Ze swojego domu wśród gwiazd mogła dać asari, która utraciła ukochaną istotę, możliwość ożywienia jej w innym ciele. Ta legenda - choć w mocno zmodyfikowanej formie - stała się podstawą niezwykle dochodowego ludzkiego obrazu, "Korytarza Nekyia".


Żniwiarze zaatakowali Piares z orbity - miejscowa populacja nie była dość duża, żeby zajmować się jej pozyskaniem. Teraz wśród miejscowego krajobrazu wyróżniają się ruiny dawnych miast i portów kosmicznych.


latest?cb=20130211150741&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
agore - smocza-kompania - klantencza - sp1klasa2 - psmta