Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-23 14:55:36

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Kurinth

Otoczona miażdżącą mgłą z wodoru i metanu, planeta Kurinth została nazwana na cześć bogini wojny i łowów - dla asari te dwa pojęcia są zbliżone znaczeniowo. Kurinth szczególnie jasno zaznacza się na porannym i wieczornym niebie Thessii, w bezksiężycowe noce rzucając nawet zauważalny cień; nic więc dziwnego, że działające nocą wojowniczki i łowczynie były wdzięczni Kurinth za jej błogosławieństwo.                   


Złoża minerałów tej planety nigdy nie były intensywnie eksploatowane; wczesne wyprawy asari koncentrowały się na otaczającym ją pasie asteroid - kiedy opracowano maszyny górnicze zdolne do pracy w panującym tu upale, na mapach gwiezdnych figurowały już znacznie korzystniejsze finansowo źródła surowców. Współczesne mapy informują o kilku stacjach naukowych orbitujących wokół planety, ale, jak się wydaje, wszystkie zniszczyli Żniwiarze.


latest?cb=20130211144743&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
panienskitusi - crystalyia - nicekill - eurynus - s-logistic